شرایط و قوانین سفارش آنلاین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و سیستم سفارش آنلاین شرکت آریا ترانسفو به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت آریا ترانسفو هنگام استفاده از پروفایل شخصی، سفارش گذاری آنلاین و غیره به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات وبسایت آریا ترانسفو است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آریا ترانسفو از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وبسایت آریا ترانسفو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های وبسایت آریا ترانسفو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وبسایت آریا ترانسفو اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی و تلفنی
هنگامی که شما از خدمات وبسایت آریا ترانسفو استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به آریا ترانسفو ایمیل می‏‌فرستید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که آریا ترانسفو به صورت پست الکترونیکی و یا تلفنی به درخواست شما پاسخ دهد.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
آریا ترانسفو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
آریا ترانسفو متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت آریا ترانسفو، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق وبسایت آریا ترانسفو مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط آریا ترانسفو جزئی از اموال آریا ترانسفو محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آریا ترانسفو است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آریا ترانسفو محفوظ می‏‌دارد.


ثبت، پردازش و ارسال سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده پس ازتماس تلفنی همکاران ما و بررسی اطلاعات به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل یا نمابر در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.


 عاملیت فروش

شرکت آریا ترانسفو در حال عقد قرارداد اعطای عاملیت فروش با متقاضیان واجد شرایط می باشد. هم اکنون عاملیت های استان های تهران، خراسان رضوی و یزد فعال شده اند که به زودی فهرست عاملین فروش آریا ترانسفو اطلاع رسانی می گردد.