حضور شرکت آریا ترانسفو در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران نهم آبان ماه 98 با حضور بیش از 500 شرکت داخلی و خارجی توسط وزیر محترم نیرو افتتاح شد و تا 12 آبان ماه میزبان بازدید کنندگان و متخصصین صنعت برق کشور بود.در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران 36 شرکت از 13 کشور آلمان، ایتالیا، چین، روسیه، فرانسه، ژاپن، انگلستان، اسپانیا، سوئیس، بلژیک، ترکیه، فنلاند و لبنان حضور داشتند.
این نمایشگاه در فضایی به وسعت 50 هزار مترمربع میزبان 464 شرکت داخلی بود که این میزان مشارکت بخش خصوصی داخل کشور نسبت به ادوار پیشین برگزاری این نمایشگاه بی‌سابقه بوده است. همزمان با افتتاح و بازدید از نمایشگاه، دکتر اردکانیان در نشست تخصصی وزیر نیرو با فعالان بخش خصوصی با عنوان "راهبردهای حمایت از تولید داخل و توسعه صنعت برق" حاضر شد و نمایندگان بخش خصوصی مسائل این حوزه را تشریح نمودند. معاون برق و انرژی وزیر نیرو در این نشست عنوان کرد: خارجی‌ها اذعان دارند که صنعت برق ایران از لحاظ تکنولوژی رشد چشم‌گیری داشته و ما آن را مرهون تلاش‌های بخش خصوصی می‌دانیم. فرج اله معماری بنیان گذار گروه صنعتی آریا ترانسفو ضمن جلب توجه وزارت نیرو به اهمیت شکستن انحصار و نقش آریا ترانسفو در این جهت خواستار توجه وزیر نیرو به این موضوع شد و به موردی از عدم توجه به این امر در یکی از مناقصات شرکت های تحت پوشش وزارت نیرو اشاره داشت. همچنین با توجه به وضعیت اقتصادی کشور با توجه به تحریم ها، به عدم هماهنگی سازمان برنامه و بودجه در اصلاحات دستورالعمل های قراردادها و مناقصات، خصوصا موارد مالی آن که مشکلات زیادی برای تولید کنندگان بوجود آورده است اشاره کرد. در خاتمه معاونت های مربوطه و وزیر محترم نیز ضمن ایراد سخنانی قول رسیدگی به موارد اعلام شده را دادند.

 شرکت آریا ترانسفو با نمایش آخرین محصولات و جدیدترین توانمندی هایش به استقبال بازدیدکنندگان ایرانی و خارجی خود رفته بود. غرفه آریا ترانسفو در سالن خلیج فارس (44A) به متراژ 238 متر مربع دایر شده بود و آریا ترانسفو به عنوان اسپانسر سطح یک در برگزاری این نمایشگاه مشارکت نموده بود. مدیران ارشد صنعت برق، دست اندرکاران و کارشناسان، اساتید دانشگاه ها و شرکت های فعال در حوزه برق و صنایع وابسته با حضور در بزرگترین رویداد صنعت برق کشور و بازدید از غرفه آریاترانسفو در جریان آخرین دستاوردهای این مجموعه بزرگ صنعتی قرار گرفتند. در ادامه گزارش تصویری این نمایشگاه را از نظر میگذرانیم.

ارسال نظر
نظرات تایید شده: نظرات تایید نشده:
* نام شما: ایمیل شما: (محرمانه) تلفن شما: (محرمانه)
* پیام شما:

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:
تازه سازی ارسال