حضور گروه صنعتی آریا ترانسفو در ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی ترانسفورماتور

ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی ترانسفورماتور 19 و 20 آذر ماه 98 به همت فصلنامه ترانسفورماتور و با همکاری و حمایت شرکت توانیر، گروه صنعتی آریا ترانسفو و دیگر شرکت ها در وزارت نیرو برگزار گردید. این کنفرانس مهمترین اتفاق سالانه کشور در صنعت ترانسفورماتور می باشد. هرساله بیش از ۵۰۰ کارشناس ترانسفورماتور از سراسر دنیا در این کنفرانس شرکت نموده، از آخرین پیشرفت های صنعت ترانسفورماتور مطلع شده و دانش خود را به اشتراک می گذارند.
همچنین شرکت های فعال در زمینه ترانسفورماتور می توانند در نمایشگاه جانبی حضور یافته و محصولات و خدمات خود را به مشتریان بالقوه ارائه دهند. محورهای تخصصی این کنفرانس شامل طراحی و تولید، تست، نصب  و بهره برداری، حمل و نقل، تجهیزات حفاظتی، مدیریت عمر ترانسفورماتور، تعمیرات و تجهیزات جانبی
 بود. 

 شرکت آریا ترانسفو در برگزاری این کنفرانس بین المللی به عنوان حامی ویژه برنامه های متنوعی را برای هر چه پربارتر شدن این گردهمایی اندیشیده بود و در قسمت ارائه مقالات و نمایشگاه جانبی این کنفرانس حضور فعالی داشت و با ثبت بیشترین تعداد مقالات در این دوره از کنفرانس مشارکت داشت و در روز افتتاح کنفرانس از جدیدترین محصولات خود در نمایشگاه جانبی کنفرانس رونمایی کرد. در آئین افتتاحیه این کنفرانس بین المللی فرج اله معماری بنیان گذار گروه صنعتی آریا ترانسفو به اهمیت شکستن انحصار تولید ترانسفورماتور در کشور و نقش آریا ترانسفو در این جهت پرداخت و از التزام کارخانجات آریا ترانسفو به حفظ کیفیت بالای محصولات خود سخنانی ایراد نمود. وی همچنین موضوعات و مشکلات این حوزه را با دست اندرکاران و مدیران ارشد صنعت برق کشور در میان گذاشت و راهکارهای برون رفت و گذار از این مشکلات را تشریح نمود.  

بازدیدکنندگان و صاحب نظران صنعت ترانسفورماتور کشور و سایر کشور های حاضر در این رویداد در ایام برگزاری کنفرانس با بازدید از غرفه آریا ترانسفو در جریان آخرین محصولات و توانمندی های گروه صنعتی آریا ترانسفو قرار گرفتند. در آئین اختتامیه این کنفرانس نیز از مقالات برتر و شرکت های حامی این رویداد تقدیر به عمل آمد. در ادامه گزارش تصویری این نمایشگاه را از نظر می گذرانیم.

 

ارسال نظر
نظرات تایید شده: نظرات تایید نشده:
* نام شما: ایمیل شما: (محرمانه) تلفن شما: (محرمانه)
* پیام شما:

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:
تازه سازی ارسال