گزارش حضور آریا ترانسفو در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

نمايشگاه بين المللی نفت، گاز، پالايش و پتروشيمی ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتی و تجاری ايران در اين حوزه كه هر ساله با حضور جمع كثيری از شركت های توانمند در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمی برپا می گردد، فرصت بسيار مغتنمی است تا شركت های فعال در اين صنعت دستاوردها و آخرین محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و در سمت و سوی رشد اين صنعت، فعاليت ها و نوآوری های آتی خود را هدايت نمايند. بیست و پنجمین دوره این نمایشگاه با رویکرد تعالی صنعت نفت ایران با اتکا به توان داخلی و مشارکت جهانی از تاریخ 3 الی 6 بهمن ماه 99 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزاری شد.

 آریا ترانسفو به عنوان مدرن ترین تولیدکننده ترانسفورماتور در خاورمیانه همچون همیشه به عنوان حامی سطح یک برگزاری بیست و پنجمین دوره نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران بود و در سالن خلیج فارس (44A) غرفه 949 با نمایش جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود به استقبال بازدید کنندگان خود رفته بود. 

شایان ذکر است آریا ترانسفو از ابتدای بهره برداری به عنوان شرکتی خوشنام در فهرست تامین کنندگان داخلی سامانه تامین الکترونیکی کالای صنعت نفت قرار گرفت و تا کنون محصولات متعددی از این مجموعه صنعتی در گستره شرکت نفت و شرکت های زیر مجموعه نصب شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است. از پروژه های اتمام شده و در دست اقدام این حوزه می توان به پروژه NGL 3100 گروه مهندسی و ساختمان صنایع نفت (OIEC)، پروژه NGL 3200 مجموعه هلدینگ خلیج فارس، ترانسفورماتورهای مصرفی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد خانگیران، پالایشگاه شازند، پالایشگاه گاز بید بلند خلیج فارس، پتروشیمی لرستان، افزایش ظرفیت نیروگاه الفین ، توسعه میدان گازی پارس جنوبی و ... اشاره نمود. 

ترانسفورماتورهای توزیع روغنی و خشک رزینی تا توان 4MVA و تا ولتاژ 36kV، ترانسفورماتورهای قدرت، ضد حریق، کوره، رکتیفایر، راکتورهای موازی و ترانسفورماتورهای شیفت فاز تا توان 550MVA و تا ولتاژ 420KV تولید آریا ترانسفو تحت لیسانس شرکت Royal SMIT هلند از عمده محصولات پر کاربرد در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی می باشد که به واسطه تولید با جدیدترین ماشین آلات و تجهیزات و بهره بردن از تکنولوژی روز دنیا با قیمت پائینتر از محصولات مشابه خارجی توان رقابتی بسیار مطلوبی در بازار داخلی و بازارهای بین المللی دارد . در ادامه تصاویری از این نمایشگاه را از نظر خواهیم گذراند.

 

ارسال نظر
نظرات تایید شده: نظرات تایید نشده:
* نام شما: ایمیل شما: (محرمانه) تلفن شما: (محرمانه)
* پیام شما:

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:
تازه سازی ارسال