حضور شرکت ترانسفورماتور کوره آریا در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته Metalex 2021 چهارشنبه 7 مهر ماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اصفهان آغاز به کار کرد. شرکت ترانسفورماتور کوره آریا تولید کننده انواع ترانسفورماتورهای کوره EAFو LF، یکسوسازها، ترانسفورماتورهای شیفت فاز و راکتورهای سری تا توان 360 مگاولت آمپر و تا جریان 150 کیلو آمپر از شرکت های فعال در حوزه تولید تجهیزات صنعت فولاد کشور در این نمایشگاه به استقبال بازدید کنندگان خود رفته است. 

تولید فولاد، چدن و فلزات غیرآهنی (ریخته‌گری، عملیات حرارتی، آبکاری و پرداخت، متالورژی پودر)،‌ خدمات صنعت متالورژی (مواد اولیه و کمک ذوب‌ها، قالب‌سازی و مدل‌سازی، خدمات آزمایشگاهی، تست‌ها)،‌ ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی وابسته (ترانسفورماتورهای کوره قوس الکتریکی، ترانسفورماتورهای کوره پاتیلی، یکسوسازها، جرثقیل‌ها، ژنراتورها، موتورهای گازسوز، غبارگیرها، اتصالات و شیلنگ‌های فشار قوی، روانکارها و روغن‌های صنعتی، صنایع لاستیک و نوار نقاله‌ها، تصفیه‌خانه‌های صنعتی) و شکل‌دهی فلزات (نورد، آهنگری و جوشکاری، تراشکاری، برشکاری و پرسکاری) حوزه فعالیت شرکت‌های حاضر در نمایشگاه امسال است. همچنین نمایشگاه فولاد محل دیدار غرفه‌داران خلاق و بررسی بازارهای هدف در این زمینه است. پس می‌توان به آن به عنوان فرصتی برای ملاقات با بازدیدکنندگان واجد شرایط از نقاط مختلف کشور نگاه کرد. تولیدکنندگان، تأمین‌کنندگان، واردکنندگان، بازرگانان و سازمان‌های غیردولتی صنعتی در یک زمان و یک‌جا با یکدیگر ملاقات می‌کنند و تقاضاها و انتظارات بازار را از نزدیک دنبال می‌کنند.

نمایشگاه امسال اصفهان، فرصتی را برای تولید کنندگان و شرکت‌های مرتبط با فولاد فراهم می‌کند تا جدیدترین تجهیزات، فناوری‌ها و بهترین شیوه‌های تولید خود را به نمایش بگذارند. این امر همچنین بستری منحصر به فرد را برای خریداران، فروشندگان، ارائه‌دهندگان فن‌آوری، تولیدکنندگان، بازرگانان، واردکنندگان، سرمایه‌گذاران و سایر سازمان‌ها و موسسات وابسته به صنعت فولاد گسترش می‌دهد تا تعامل و توسعه روابط تجاری در زمینه صنعت فولاد را دنبال کنند.

حضور شرکت‌های صاحب‌نام و برندهای معتبر در این نمایشگاه نشان می‌دهد که نمایشگاه فولاد اصفهان، جایگاه مهم خود را در میان فعالان صنعت فولاد که صنعت کلیدی و مادر کشورمان به شمار می‌رود، تثبیت کرده است. محل غرفه ترانسفورماتور کوره آریا در سالن A غرفه شماره A13b می باشد. 

ارسال نظر
نظرات تایید شده: نظرات تایید نشده:
* نام شما: ایمیل شما: (محرمانه) تلفن شما: (محرمانه)
* پیام شما:

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:
تازه سازی ارسال