خدمات فنی و مهندسی

شرکت خدمات پس از فروش آریا ترانسفو، به منظور خدمت رسانی به مشتریان صنعت برق کشور در زمینه ترانسفورماتور از جمله مشتریان شرکت های آریا ترانسفو، تاسیس گردیده است.

 شرکت های آریا ترانسفو شرق و آریا ترانسفو قدرت با توجه به استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا و همچنین نیروی انسانی متخصص و با تجربه و استفاده از به روزترین نرم افزارهای دنیا توانسته اند، حضور شایسته­ای در بازارهای داخلی و همچنین بازارهای بین المللی از خود نشان دهند. رضایت مشتریان گرامی یکی از اصول بنیادین شرکت های آریا ترانسفو می باشد. در همین راستا در ابتدا واحد خدمات پس از فروش آریا ترانسفو در سال 1396  تشکیل شده و پس از گذشت 3 سال با تاسیس شرکت خدمات پس از فروش آریاترانسفو، این شرکت به مجموعه شرکت های آریا ترانسفو اضافه گردید.

 استفاده از نیروی متخصص و مجرب، پیشرفته ترین تجهیزات نصب و تست ترانسفورماتور با بهترین برند های دنیا و همچنین مشارکت با شرکت های بنام در صنعت برق ترانسفورماتور دنیا، منجر به این گردیده است که شرکت خدمات پس از فروش آریا ترانسفو در حال حاضر علاوه بر پاسخگویی و ارائه خدمات به مشتریان خود قادر به ارائه خدمات به مشتریان دیگر سازنده های ترانسفورماتور نیز باشد.